Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

Season 2012

My ride during 2012 season.

22 Comments

  • + 3
 s2umam
Filmy nie były kręcone przy gorszym sprzęcie, bo ten filmik jest kręcony kompaktowym aparatem przez mamę, która dopiero uczy się nagrywać, a film sklejał mój tata fotograf a nie zawodowy filmowiec. tata sam mówi że nie umie sklejać także ...
  • + 5
 Jak możesz Synu! ja się nie znam na sklejaniu filmów?! Ja się na wszystkim znam!
Wink
  • + 4
 Dobre. Patrzac na wczesniejsze filmiki wiidac ze szybko skill rosnie. Tak trzymaj Wink
  • + 1
 Co do muzyki sie nie wypowiem, bo ogladam w pracy, bez glosnikow, ale Kriss niewatpliwie dobrym jest orlem i mozemy sie spodziewac, ze juz niedlugo zawojuje starsze kategorie na zawodachWink
  • + 3
 muzyka za mocna a tak to super
  • + 1
 spoko kriss Wink .... zycze ci wszystkiego najlepszego i najszybszego Big Grin jak biker-bikerowi........
  • + 1
 no też uważam że muzyka to jakby ktoś wrzucił cegłę do wirującej pralki Big Grin poza tym mozna popatrzeć.
  • + 1
 Nooo...bardzo przyjemnie sie ogladalo.Ode mnie favorek.
  • + 1
 No i pięknie Wink
Gratuluję umiejętności Wink
  • + 2
 Dobre !!!
  • + 1
 przed obejrzeniem faves juz za koszulke
  • + 1
 no i gdzie ten faves? Wink
  • + 2
 był ale ucik Smile juz poprawione tup
  • - 2
 ....kiedys to si jezdzilo dla pasji i funnu a teraz nic tylko lans,lans i lans. Film i muza jak dla mnie dramat (w 2003r. lepsze sie krecilo filmy przy gorszym sprzecie a do tego jaka muza byla Smile ) ....... mozeee kiedys....
  • + 1
 Wyluzuj napisz co myślisz a nie co ci się wydaje, dla fun-a robi się wszystko Razz
  • + 0
 s2uma, pokaż jak Ty jeździsz, jeśli oczywiście jesteś w stanie nakręcić taki klip z rodzicami ;d
  • + 2
 nie rozumiem tego durnego komentarza.. A zdjecia i filmy to nie dobra zabawa ? i dramat do sa tacy ludzie w sieci jak ty Smile
  • + 0
 Styl wyczarowałem sobie takie słowa myślę że to jest cool Smile
  • + 2
 Po cześci zgadzam się z s2uma. Muzyka, dramat. Mimo iż lubie skrillexa, nie podchodzi mi w tym filmie, w dodatku przez 10 minut. Natomiast sam film w sobie bardzo mi sie podoba, fajne ujęcia, dobra jazda, oby tak dalejSmile A co do lansu, moim zdaniem to dobrze że kriss ma takiego tate-menadzera Smile gdyż takie osoby są przyszłością tego sportu w polsce, i powinni dbać od samego początku o odpowiedni rozgłos swojej osoby, tak aby w przyszłości zaowocowało to jakąś karierą. Dziekuje Big Grin
  • + 1
 Na Jakich trasach to masz nagrane ?
  • + 1
 W kolejności występowania:
- 0:00-1:35 - Kraków, Trupi Las;- 1:36-2:12 - Kraków, Las Wolski - Łopata;- 2:13-4:35 - Słowacja, Bachledowa Dolina
- 4:36-6:17 - Kluszkowce, A-Line;- 6:18-7:17 - Ustroń, Palenica;- 7:18-9:11 - Zawoja, Mosorny Groń;a potem podium:
- Puchar Skrzata #1 - Kluszkowce - 2 m-ce
- Puchar Skrzata #3 - Bachledowa Dolina - 1 m-ce
- Puchar Skrzata #4 - Zawoja - 1 m-ce
- Generalka Pucharu Skrzata - Zawoja - 1 m-ce
Po drodze było jeszcze 1 m-ce na Pucharze Skrzata #2 w Wiśle na Stożku, ale tam niestety z braku sprzętu nic nie filmowaliśmy.
  • + 1
 no ładnie ładnie Smile








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.010624
Mobile Version of Website