Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

ENDURO TROPHY EMTB !

A oto kawałek OS'u 2ego który jest chyba najbardziej hardcorowy na tej górze, po takich krawęznikach leśnych W ZYCIU NIE JEZDZIELM !!! Biedna soda..:(

6 Comments

  • + 1
 No to ładnie, jest enduro a nie jakieś nasze leśne korzonki Big Grin Bardzo stromo tam było, bo podejrzewam że film wypłaszcza?
  • + 1
 witamy w świecie rowerowego Enduro
  • + 1
 jazda po telewizorach unitra :o
  • + 1
 qrwa...zajebisty rock garden dla mojej krowy a mnie tam nie ma ... :/
  • + 1
 zajebiste kamyczki, brakuje u nas takich.
  • + 1
 Cycek, wrzucaj cale OS'y! Big Grin








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.012770
Mobile Version of Website