Pinkbike.com
Powered by Outside
Video player is disabled while the embed window is open.
Copy and paste the HTML code below:
Color:
Size: X
|
| |
Gleba
Soczysta gleba z ostatniego weekendu. Na szczęście zakończona tylko kilkoma stłuczeniami :).
5 Comments
- + 1
Czemu tam każdy wali szlify ? Ja też byłem i też tam wypieprzyłem
- + 1
Haha no widać jakiś felerny docinek
. Ja ewidentnie ze zmęczenia się wywaliłam - 36 stopni, już 6 czy 7 zjazd, a ambicja była żeby ostro jechać i kiere mi z rąk wyrwało... na tym się rowerowanie zakończyło ale i tak było fajnie

