Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

nauka 360

niedzielna nauka 360, ktora zakonczyla sie po kilku skokach, bo oczywiscie mosial padac jebany deszcz

8 Comments

  • + 1
 Od 360 zależy przede wszystkim ruch glowa. Jak widać na początku lotu dobrze skrecasz a podczas lotu już stopniowo wracasz do normalnej pozycji, postaraj trzymac glowa do konca tak jak podczas wybicia, a powinno wyjsc, przynajmniej mi tak na fullu wychodzilo Wink A co do miejscowki to zajebista Big Grin
  • + 1
 masz racje gojti, dzisiaj ciągnełem mocniej głową i było 270 hehe
  • + 1
 trenuj dalej az w koncu wyjdzie Wink
  • + 1
 Ale zajebista miejscowka Smile zabierzesz mnie kiedyś tam? Btw mocniej się machnij na wybiciu , tak na pewno sie nie zakręcisz do 360 Smile Masz fulla to trzeba mocno ; > Tylko uważaj na łożyska Big Grin
  • + 1
 to był drogi skok z rotacja, w sumie skoczylem moze 4 razy i zaczelo padac, znowu
  • + 1
 oczywiscie na moim pieknym ful'u
  • + 1
 ale spoko miejscowa ;d
pokatalbym z przyjemnoscia
  • + 0
 ucz sie ucz bo nauka potegi klucz








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.011316
Mobile Version of Website